| grosumira a întrebat:

am si eu de facut o rezervare pentru sambata la filmul ziua Z apocalipsa! insa nu stiu ce inseamna EK la grand cinema digiplex? scrie acolo la sala 10 la ora 22:40 insa la sala EK are mai multe intervale de ore in care se poate vedea acest film! imi puteti spune si mie ce inseamna acest Ek? imi trebuie cat mai repede aceasta informatie! mersi dau funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

EK = GRAND EPIKA este o sala multifunctionala, cu o capacitate totala de 500 de locuri. Una dintre facilitatile oferite de Epika o reprezinta scaunele retractabile care fac loc anumitor evenimente precum: lansari de produse, expozitii, prezentari de moda, concerte si altele. Grand Epika poate gazdui, de asemenea, conferinte de presa, spectacole, lansari de film, vizionari private, transmisiuni live. Grand Epika transforma Grand Cinema Digiplex intr-un spatiu de divertisment multimedia, un spatiu unic prin tehnologia disponibila si flexibilitatea oferita. Spatiul include si o zona de tip "Lounge", cu intrare separata.
Experienta premium este completata de EYE-FI Cafe Bar, un spatiu intim unde pot fi savurate bauturi si gustari.