| HollyWoodTonight a întrebat:

URGENT! Am si eu o rugaminte pentru fanii The Vampire Diaries. Sunt la sezonul al doilea, si as vrea sa inteleg care e faza cu blestemul lunii si al soarelui. Imi poate spune cineva ce este cu el si cum il pot dezlega?

Răspuns Câştigător
| BuburuzaD a răspuns:

Initial se crede ca este un blestem cazut asupra varcolacilor sa se transforme cand e luna plina si asupra vampirilor ca sa nu iasa la lumina soarelui.dar aproape de sfarsitul sezonului o sa se afle ca este un plestem cazut asupra lui klaus care este hibrid jumate vampir-jumate varcolac. urmareste serialul si o sa aflii toate detaliile.

| HollyWoodTonight explică (pentru BuburuzaD):

Ok multumesc mult! :*

2 răspunsuri:
| Doar3u a răspuns:

Pai varcolaci se transforma la luna plina si vampiri nu rezista in soare!winking ador The Vampire Diaries!