| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Vreau sa ma uit la un film de dragoste care sa ma faca sa plang. Ceva sfaturi... am vazut la The fault in our stars si as vrea ca actorii sa nu fie batrani.

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Best Of Me (2014),Endless Love (2014),Now Is Good (2012),Never Let Me Go (2010),Waiting For Forever (2010),Love, Rosie (2014),If I Stay (2014),In Your Eyes (2014),Dear John (2010),The Last Song (2010),A Walk To Remember (2002),Remember Sunday (2013)

| ABCD122 a răspuns:

A walk to remember. Recomandwinking!

| Pakira a răspuns:

De ce să plângi? Nu e mai bine când râzi? Te face să uiţi de toată negativitatea din jur, ţi-aş recomanda şi filme la care să plângi, dar e fără folos, îţi recomand în schimb Neighbors, This is the End, Pineapple Express, Strange Wilderness, Welcome to the Jungle, 21 & Over, Walk of Shame... stay positive happy

| Neluuu a răspuns:

Ghost (Stafia)-1990. Foarte bun filmul.

| Daniellllll1 a răspuns (pentru faramatania):

Hey...stii ceva filme/film gen Waiting For Forever, prea fain filmul ala...Si de ala am auzit tot de la tine, deci ma gandeam poate stii ceva filme asemanatoare.))

| faramatania a răspuns (pentru Daniellllll1):

Poți să încerci Paper Towns (2015)