| anonim_4396 a întrebat:

Un film care sa poata sa faca si un baiat sa planga? Ceva gen de dragoste cu o fata si un baiat. Mai multe propuneri daca puteti.
Am vazut the fault in our stars.

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Now Is Good (2012),Never Let Me Go (2010),A Walk To Remember (2002),Keith (2010),Remember Sunday (2013)

| MgdDroopy a răspuns:

Notebook

| Legend123 a răspuns:

Eu unul sincer nu plang cand moare un om sau ceva intr-un film. mai degraba plang cand moare un animal.

| vyyyk a răspuns:

The fault in our stars, e super filmu e o poveste de dragoste intre o fata bolnava de cancer si un baiat bolnav de cancer la final unu moare si celalat supravetuieste, am plans mai bine de o ora fara sa ma pot opri e super filmu happy

| mara2306 a răspuns:

Poti incerca "If I stay".