| Elbow a întrebat:

Bună TPU happyVreau să vă întreb ceva. legat de serialul următor: Războinicul Warrior Baek Dong Soo,cine se uita la el,știe dacă vor mai fi episoade? Așa serial n-am mai vazut în viața mea,regie,actorie,peisajul! E prea tare,prea frumos, dramatic, beton rau și nu mă mulțumesc cu 29 episoade plus că ultimul a fost cel mai trist, a murit Woon arucânduse în sabia lui Dong Su cu voința de a i se termina viața..Cineva...Credeți că vor mai fi episoade? Sau știți direct dacă va fi? Îmi dau seama că la sfârșit mor așa cei dragi cum e în ultimul episod, dar...Cu toții nu vrem asta dar chiar și fără Un, Warrior Baek Dong Soo se poate confrunta cu mai mulți și poate da episoade până devine rege(deși el a dorit să devină cel mai bun spadașin)Nu vreau să se sfârșească astfel sad

Răspuns Câştigător
| MadalinaPerla a răspuns:

Am auzit ca va mai fi episoade dar nu il va mai da pe national tv ci pe Kanal dD am iteles ca incepe sezonul 2 pe data de :05.02.2013

| Elbow explică (pentru MadalinaPerla):

Aha..ma bucur mult daca e adevarat, voi astepta pana atunci pentru acest serial, dar de unde-ai aflat?

| MadalinaPerla a răspuns (pentru Elbow):

A dat la tv informatiile

3 răspunsuri:
| MadalinaPerla a răspuns:

Dupa ce s-a terminat serialul la mai dat o data la Tv reluare in alta zi nu mai stiu cand si a zis ca va incepe atuci Ai inteles?