| Izabelaisa a întrebat:

Vreau si eu filme bune de comedie si de dragoste, si la cele mai frumoase dau funda si dau multe voturi love struck!

Multumesc >:d

Răspuns Câştigător
| Sn1p3r a răspuns:

Kites.Vei ramane impresionata.Garantez

6 răspunsuri:
| cal3star a răspuns:

Nu stiu daca te intereseaza si filme mai vechi insa eu postez cateva care imi vin acum in minte happy Toate care ti le recomand sunt de comedie:
You Don't Mess With The Zohan
Drunken Master (jackie chan)
City Hunter (jackie chan)
Grown Ups
Diary of a Wimpy Kid (sunt 2 parti)
Shrek (animatie 4 parti)
Rio (animatie)
American Pie (6 parti parca)
Scary Movie (4 parti parca)
Lemony Snicket's - A series of unfortunate events (asta e cu Jim Carrey)

Iti recomand toate filmele cu Jackie Chan sunt comedie rau unele.
lista poate continua. Sper ca te-am ajutat

| LoStEyEs a răspuns:

Oameni buni, ea a cerut niste titluri de la filme, nu site-uri, ca astea le gaseste orisicine!

| robertpaul a răspuns:

Bridesmaids,Something borrowed, Friends with benefits, Valentine.s day

| Izabelaisa explică:

LoStEyEs - Ms, da am cerut titlurile nu m-am explicat mai bine eu imi cer scuze!

| LoStEyEs a răspuns (pentru Izabelaisa):

Tu te-ai explicat binewinking EI citesc ceva, si posteaza altceva straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0203632/