| ShadowSlck a întrebat:

Vreau si eu o parere despre episodul viitor din Pariu cu Viata. Ce credeti ca se va intampla in episodul viitor? Andrei va omori un om? va mai fi impreuna cu Ioana? happy

Răspuns Câştigător
| Darcos a răspuns:

Sper ca va fi exact cum ai zis.

Sa omoare un om, dar sa nu mai ramana cu Ioana

| XxxloveXmusicxxX a răspuns (pentru Darcos):

Ba tu est nebun la cap?
daca iti bati joc nu mi scrie

7 răspunsuri:
| Oana_5036 a răspuns:

Pai una de pe You tube zicea ca Ioana ramane insarcinata cu Andrei...Eu nu o cred... Voi?

| XBorhyX a răspuns:

Pai cred ca va omori un om nu va mai fi impreuna cu ioana si cred ca bogdan il drogheaza pe Vlad si se culca cu doris:]

| XxxloveXmusicxxX a răspuns (pentru XBorhyX):

Ma de unde stitima toti ca se culca cu doris ma?
ea nici nu re un rol a aparut intr-un episod
daca toti ziceti asa.
credeam ca cu nadia

| Darcos a răspuns (pentru XxxloveXmusicxxX):

Se culca cu Doris!

| LucusaGabriElla a răspuns:

Andrei,?laughing Nici vorba, el nu va omora nici un om, nu e capabil. Si apropo, da va mai fii impreuna cu Ioana. happy, Funda te rogg:X. Bye! happy