| bybycutz a întrebat:

BUNA TPU vreau si eu sa imi spuneti niste animeuri de genu GRAVITATION... dar iubirea sa fie intre un baiat si o fata nu intre 2 baieti asa cum a fost in acest anime P. S. promit sa vad toate animeurile iar ce mai bun va primi vot + funda dar toate rasp. vor primi vot... puteti da mai multe rasp. daca stiti va astept rasp. :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

4 răspunsuri:
| IuliaMihaella a răspuns:

Eu cred ca sunt :Lovely Complex si Nana.
Pa - pa!happyhappyhappy

| RoXxy a răspuns:

Paradise kiss, NaNa, Lovely complex sunt cele mai frumoasewinking

| Akuryo a răspuns:

Www.anime.kage.ro :) cauta aici :-? NaNa e genial si sunt mai multe, din lista aia imensa trebuie sa gasesti ceva pe placul tau;)

| bybycutz explică:

Am vazuth deja : lovely complex,NANA, ouran hight school club, paradise kiss