| bybycutz a întrebat:

am si eu o rugaminte cine poate sa imi zica si mie un anime la care s-a uitat si s-a atasat extrem de mult de el adica ceva de genu k va venea sa plangeti ca s-a terminat adica care v-a placut super, ultra, mega, tare si cand s-a terminat parca v-a lasat un gol in inima va multumesc si astept cat mai multe raspunsuri P. S. toate rasp vor primi vot promit sa ma uit la toate sugestiile voastre iar cel care va fi cel mai reusit (din punctul meu de vedere) va primi funda :*:*:*:*:*:*:*:*:* va pup pe toti (metaforic vorbind :p)

6 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Încă nu s-a terminat, dar totuși nu îmi este rușine să recunosc, am plâns de multe ori la anime-ul Naruto.
Am văzut destul de multe anime până acum, dar Naruto va ocupa mereu prima poziție pentru mine.
Numai bine!

| KamiM a răspuns:

Si mie imi place Naruto. Dar daca vrei cu adevarat trist iti recomand Chrono Crusades. La acest anime am plans foarte mult; e cu adevarat trist. M-a mai emotionat si Nana sau Paradise Kiss.

| Dragoselu12345 a răspuns:

Naruto,bleach despre naruto ati auzit da despre bleach nu prea cred

| a1doru a răspuns:

Mie imi vine sa plang citind postarea ta.bine ca aveti c*** mare, mai compenseaza vidul din cutia voastra cranianarolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru a1doru):

Imi vine sa plang de ras cand vad redusii mintali crezandu-se inteligenti.
A, da si eu sunt tot cu NARUTO.

| FataCuDouaFete a răspuns:

Pe mine m-au emotionat Inuyasha,Nana, Kaleido Star, Mew Mew Power si multe altele.Ma uit si la Naruto,Fairy Tail,One piece, Soul Eater, Yu Yu Hakusho. Dupa ce termin de vizionat Soul Eater si Yu Yu Hakusho o sa ma uit si la Chobits si Air fiindca am auzit ca sunt foarte frumoase si in descriere iti dai seama mai bine.Iti pot recomanda si un site foarte bun unde poti viziona anime si pe site animele sunt subtitrate numai in romana http://desene-animate.rascuplans.ro pe site-ul asta poti viziona toate desenele pe care le-am spuns eu(cu exceptia lui Air), dar daca vrei sa vezi si air toate episoadele subtitrate in romana recomand http://naruto.dmon.com/load/air/50,pe primul site poti vedea o gramada de anime.te pup si sper sa te fi ajutat si sa-ti placa.bye bye.