| ஐفيDeeaفيஐ a întrebat:

Vara trecuta mi-a recomandat cineva un film, am inceput sa ma uit la el dar m-am dat dupa altele si acum cand vreau sa il vad nu mai stiu cum se numeste. Filmul era cu o fata tanara care lucra la o banca unde a venit o batranica sa ii acorde un imprumut si seful fetei nu a lasat-o, dupa fetei i-se intamplau numai rele. Stie cineva despre ce film este vorba?

Răspuns Câştigător
| Kldd a răspuns:

Filmul pe care il cauti tu se numeste "Drag me to the hell".

6 răspunsuri:
| laviniaenache44 a răspuns:

Fata banchera si nasturele?

| ஐفيDeeaفيஐ explică:

Va multumesc Kldd si faramatania.

| ஐفيDeeaفيஐ explică:

Va multumesc tuturor

| daniela995 a răspuns:

((Drag Me To Hell este povestea lui Alison Lohman, care lucreaza la banca si cauta sa primeasca un post mai bun. Pentru aceasta promovare ea trebuie sa concureze cu un coleg de munca.

Dar pentru a-si convinge seful ca ea poate lua decizi dificile, Alison refuza un imprumut unei batrane, pierzandu-si astfel casa. Ca sa se razbune, batrana o blestema pe Alison, care devine tinta unor intamplari amenintatoare supranaturale. Drag Me To Hell este povestea lui Alison Lohman, care lucreaza la banca si cauta sa primeasca un post mai bun. Pentru aceasta promovare ea trebuie sa concureze cu un coleg de munca.

Dar pentru a-si convinge seful ca ea poate lua decizi dificile, Alison refuza un imprumut unei batrane, pierzandu-si astfel casa. Ca sa se razbune, batrana o blestema pe Alison, care devine tinta unor intamplari amenintatoare supranaturale)). Filmul se cheama DRAG ME TO HELL.
Uite si linkul http://cinemaxx.rs/drag-me-to-hell-2009-video_682c508a3.html.sper ca ti-am fost de ajutor!;)

| Andrei_Tala_1996 a răspuns:

Drag me to the hell :d