| ccriss a întrebat:

Buna :X dau funda pentru cel mai frumos film cu adolescenti pe care il stiti :X

Răspuns Câştigător
| R11 a răspuns:

uite asta merita vazut e super misto si e amuzant laughing se numeste Love at First Hiccup 2009 uitate la el pe filme-net.comwinking; 0 vizionare placutaa >big grin

5 răspunsuri:
| alinae a răspuns:

Hachi:A dog's tale.

| ingerashhhh a răspuns:

High school

| Daygum a răspuns:

Incearca Van Wilder ambele parti.

| AlexBlaze a răspuns:

American Pie 1, 2, 3,4,5,6,7,8 e super comedie, e film facut in america si s-ar putea sa apara si partea a 9-a! Funda?

| TDany a răspuns:

Pana la urma, si Twilight e un film pentru adolescenti CU adolescenti big grin deci, Twilight sa fie tongue