| De1u94 a întrebat:

Am văzut un film mai demult si nu stiu cum se numeste ..era cu niste călugări care se rugau si erau atacați de niste soldați. Cu multe săgeți si erau cateva persoane care îi apără de săgeți

3 răspunsuri:
| Fedaskyn a răspuns:

Acest scenariu este foarte comun mai ales in filmele cu jackie chan, nu poti da mai multe detalii cu privire la film?

| De1u94 explică (pentru Fedaskyn):

Păi ..imi amintesc ca era cu chinezi sau japonezi. calugari se rugau si nu se opreau din rugat chiar daca ii omora

| 6Antonio6Anto6 a răspuns:

Filmul se numeste Hero si este cu Jet Li
https://www.youtube.com/watch?v=A0XOjEah6E8