| Aquatinies17 a întrebat:

Bunăă! happy
Astăzi s-a difuzat pe Disney Channel K.C. Undercover. Episoadele se numeau ceva de genul „K.C. și Brett ultimul capitol. " (Scuzați dacă am greșit numele episodului.). Oricum, am văzut primele două părți... Dar sunt curiasă să aflu ce se întâmplă. Îmi puteți da un site unde aș putea vedea continuarea. puppy dog eyes

1 răspuns:
| WeebGodAkane a răspuns:

Desenele blogspot dai pe ala 2015 2017 dai pe cautare si scrii ce vrei doar serialul nu sez sau ep