| oanaaa16 a întrebat:

Bunaaa!happy Imi recomandati si mie niste filme de dragoste? The notebook si A walk to remember le.am vazut dejahee hee ...Mesiii!

Răspuns Câştigător
| Laura501 a răspuns:

Buna,ma bucura aceasta intrebare.Eu cunosc multe filme dar si seriale de dragoste dar sunt din coreea de sud.In primul rand iti recomand Daisy un film de dragoste dar si drama, A moment to remamber tot dragoste si drama, apoi iti recomand un fantastic film de dragoste si de comedie 100 days with mr arrogant, My little bride dragoste si comedie, The napked kitchen-dragoste.Iar seriale iti recomand in primul rand Boys before flowers(dupa parerea mea este cel mai fantastic serial care l-am urmarit are 24 de episoade)este de comedie si dragoste, flowers boy ramyun shop, dream high.Ok cred ca este de ajuns pentru inceput, toate aceste filme sau seriale le gasesti pe situl blogul lui aniola la rubrica filme asiatice iar daca vrei sa vorbesti cu mine ma gasesti la idul universitatea_craiova_juniori95 (sunt fata)

6 răspunsuri:
| teodoram a răspuns:

How to deal, Romeo&Juliet, Marti dupa craciun, Remember me, Dear John

| martzian a răspuns:

Notting Hill, povestea unui vanzator de carti (Hugh Grant) care, printr-o pura intamplare, se intalneste si se indragosteste de una dintre cele mai celebre actrite din lum (Julia Robets).

| martzian a răspuns (pentru martzian):

Sau "Dirty Dancing", "50 First Dates".

| Iubibilăă a răspuns:

To gamilio party – Bang-Bang Wedding! (2008)
Elias și Marina ajung în Creta cu gândul să-și unească destinele în legăturile sfinte ale căsătoriei, prietenii și familia sunt în așteptarea acestui eveniment. Căsătoria este celebrată în mod regulat și toți se pregătesc pentru a sărbători, dar surprizele, poate și soarta, poate o mică eroare, dar semnificativă, în invitația de participare, îi va trimite pe toți în … cinci puncte cardinale și drumul către petrecerea de nuntă … devine un marș nebun în necunoscut.

| Iubibilăă a răspuns:

Fashion (2008)
Plasat in stralucitorul, dar crudul decor al lumii modei haute couture, Fashion este povestea unei tinere, dintr-un orasel saracacios, cu vise marete.