| cristinutzaa9927 a întrebat:

Cand apare sezonul 2 din Devious Maids?

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Devious Maids (2 x 01) 6 aprilie 2014
http://www.tvblog.ro/serial/devious-maids/

| Johndoe2023 a răspuns (pentru faramatania):

Tvblog nu este o sursa sigurawinking

| faramatania a răspuns (pentru Johndoe2023):

Wow, you're funny!

| Johndoe2023 a răspuns (pentru faramatania):

Stiu mi s-a mai zis.winking de regula imdb este sursa sigura de stiri in materie de filmewinking de aceea se cheama internet movie database. no offense dar in materie de filme nu ar trebui sa ne incredem intr-o stire aparuta pe 13 august 2013. nici pe site-urile oficiale de la producatorii serialului ABC studios si TLC nu apare o data exactawinking
nu ma crezi vorbim pe 6 aprilie tongue

| faramatania a răspuns (pentru Johndoe2023):

Ok,dar nu trebuie să mă convingi pe mine.Ar rămâne prea în coadă de pește întrebarea până pe 6 aprilie 2014.Nu crezi?

| Johndoe2023 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt2226342/episodes?season=2
in 2014 dar nu apare o data exacta

| PikaLovee a răspuns:

Sezonul 2 apare intr-o duminică, pe 6 aprilie 2014.