| MissAvocado a întrebat:

Cand au facut filmul titanic pe ce au filmat? adica au facut o nava asemanatoare si camerele le-au recunstruit? funda

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

DA.Au facut o nava care sa respecte detaliile intocmai.De aceea se spune ca este cel mai costisitor film de pana acum.

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Ba nu! Au desenat, ca un fel de plansa in miniaturalaughing). Nu au facut iar nava ...este prea, preawinking
Cum sa o faca iar/laughingAsta inseamna ca titanicu` inca exista si n`ar avea senswinking

| STeEaaNuuTtTzZz a răspuns (pentru Tweetymrrr):

Ba da, și nu ar însemna că titanicul încă există. Și el EXISTĂ, dar pe fundul oceanului. O copie e o copie, și s-a filmat într-o piscină gigantică.

| mysterious a răspuns:

Cred aceasta imagine iti va oferi raspunsul referitor la intrebarea cu nava:
http://www.cinemagia.ro/filme/titanic-119/imagini/269326/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sau posibil sa fie altfel de nava dar poate trucata dupa ceva anume incat sa para ca este aceea desi este asa de realabig grin