| Ghiordi a întrebat:

Cand începe dragoste si ura sezonul 3?
In Turcia am citit pe internet ca a inceput din septembrie

8 răspunsuri:
| giulia283 a răspuns:

In curand a dat la tv.

| anonim_4396 a răspuns (pentru giulia283):

Buna. Sunt interesata si eu de serialul Dragoste si Ura sezonul 3. Sezonul 3 va fi difuzat tot de Kanal D?

| giulia283 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, tot de kanal d dar nu stiu cand va fi difuzat. O sa apară reclamă la tv cand o sa inceapa sezonul 3.

| Ghiordi explică (pentru giulia283):

Eu nu am văzut reclama la tv.
Am citit pe net că e posibil sa nu se difuzeze la noi pentru că sezonul 3 ar avea 9 episoade și că din cauza audienței scazute nu se continua filmul

| giulia283 a răspuns (pentru Ghiordi):

Am zis ca o sa apara reclamă cand o sa inceapa. Daca incepe.

| Ghiordi explică (pentru anonim_4396):

Pe 11 decembrie ora 20

| Ghiordi explică (pentru giulia283):

Atunci de ce mai dai răspunsuri inutile. Daca tot nu ști, nu mai răspunde.

Pe 11 decembrie ora 20 incepe sezonul 3

| Ghiordi explică:

Pe 11 decembrie incepe sezonul 3.
11 decembrie la 20:00