| Nicollii a întrebat:

Daca sezonul 3, a inceput pe 16 septembrie si cu primul episod, al doilea episod cand incepe?

Răspuns Câştigător
| MaterialGirlB a răspuns:

De unde sa stim la ce serial te referi?
TVD cumva? raised eyebrows
Episoadele apar in fiecare vineri, deci ep.2 pe 23 sept., ep. 3 pe 30 sept. etc.

3 răspunsuri:
| Iheartshoes a răspuns:

Pe 23 septembriebig grin

| rallulollipop a răspuns:

Mai mereu se publica un episod pe saptamana deci daca primul episod a fost pus pe 16 urmatorul va fi probabil pe 23.La ce serial te uiti?

| Nicollii explică:

Da am scuzati am uitat sa scriu la ce serial ma refereqam... the vampires diaries. jurnalele vampirilor