| Girly97 a întrebat:

Cand incepe "Isus din Nazaret" si pe ce canal?

7 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cel mai probabil, tot la ProTv. In Saptamana Mare, de Pastele Ortodox (cred...)

| Btsandyou07 a răspuns (pentru dannyel86):

Asa cred si eu ai dreptate presupun... Cam asa s-a dat si in anii trecuți...

| Legion7X a răspuns (pentru dannyel86):

Care din ele începe cel regizat de Franco Zeffireli sau cel de Mel Gipson.

| dannyel86 a răspuns (pentru Legion7X):

Tvr si ProTv au difuzat mini-seria de Franco Zeffireli. Poate au dat si productia lui Mel Gibson, dar emblematic pentru perioada pascala e proiectul lui Zeffireli.

| dannyel86 a răspuns:

E oficial! La Antena1 se va vedea. Se spune in articol ca si in 2017 tot Intact l-a difuzat.
https://www.paginademedia.ro/2018/03/iisus-din-nazareth-TV-antena1-2018

| MihaiNicu23 a răspuns:

In saptamana Mare va incepe pe pro tv sau tvr1.

| Btsandyou07 a răspuns:

Buna, deocamdată știu ca se da pe Antena 1 si Pro TV dar acum nu știu ziua!