| Frunziix3 a întrebat:

Cand incepe Violetta 2 in Romania? (In Bueno Saires a aparut deja thinking )

Răspuns Câştigător
| inconscient a răspuns:

Nu se stie. Acum a ajuns la episodul 40 sezonul 1, partea I cum ar fi. Partea a II-a a primului sezon incepe pe 10 iunie. Imagineaza-ti ca din februarie sau cand a inceput sunt 4 luni, cu prima parte. trebuie sa dea si partea a doua si cu siguranta nu incepe imediat cum se termina sezonul 1. Eu cred ca va trebui sa mai asteptam putin, macar vreo luna-doua. In Buenos Aires, tot posibilul sa fi inceput. Pupici. O zi buna! :-)

| Soniix a răspuns (pentru inconscient):

Argentina, nu Buenos Aires! Buenos Aires e oras!

11 răspunsuri:
| Soniix a răspuns:

Exact acum s-a dat reclama. Incepe pe 21 octombrie.winking
Vezi ca se scrie Buenos Aires tongue Si de fapt nu numai in in Buenos Aires ( ca e oras ), in toata Argentina. Oricum, acum se termina! :o

| Dulcika50 a răspuns:

Cred ca pe 16 septembrie :*
Eu asa am auzit!

| Cristina4Ever a răspuns:

Din cate stiu ori pe 10 septembrie ori 29 octombrie. funtita?

| Roby_Biris_1990 a răspuns:

Pai noi de unde sa stim mister

| Supremeee a răspuns:

Pe 10 iunie

| Elenutza_Dorynela_1998 a răspuns:

Spun sigur ca pe 18 februarie

| Tiran_Alexandra_1978 a răspuns:

Eu cred ca va incepe dupa ce o sa se termine episoadele din violetta 1 reluari va trece cateva saptamani poate chiar luni si va arata ca o sa incepa