| anonim_4396 a întrebat:

Cand se va termina serialul de pe Kanal D, suleiman magnificul?
Cate epsoade are? FUNDA +_VOT

Răspuns Câştigător
| Ginga_Alina_Andreea_1992 a răspuns:

Are 64 de episoade sau 63 adica 3 sezoane! Hurrem o sa nasca un baietel! Iar in viitor o fata o sa se bage in relatia lui suleyman si hurrem! sad nu stiu cand se termina dar ti-am dat cateva informatii! funda?

| niciunume a răspuns (pentru Ginga_Alina_Andreea_1992):

Si vor fii pauze intre aceste sezoane sau nu? ori cum tie o sa-ti dau funda dar as mai vrea sa stiu si asta

2 răspunsuri:
| Didi15Chocolate a răspuns:

Pai abia a inceput deci mai dureaza in jur de o luna sau doua caci asa au durat toate celelalte seriale. Fundaa?