| DaciaRomania a întrebat:

Care actor o sa vina in următoarele filme cu Bond 007?? Mie îmi plăcea foarte mult cele cu Daniel Craig...

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stim noi cine va mai fi Si daca se vor mai face asemenea filme.

| RoCkKiD a răspuns:

Ehh, si mie mi-a placut mai mult cu Pierce Brosnan, dar din pacate ii tot schimba. sper macar sa nu fie trans.

Răspuns utilizator avertizat
| DaciaRomania explică (pentru Bubico2022):

Nu crezi că Pierce Brosnan era prea ....soft?

Răspuns utilizator avertizat
| RoCkKiD a răspuns (pentru Bubico2022):

La ce nume au tot vehiculat. poate ca Robbie Williams nu suna asa rau laughing

| sierra1 a răspuns:

" DaciaRomania: Mie îmi plăcea foarte mult cele cu..."

Daniel n-o să revină ca zero-zero-șapte pentru că l-ai inclus intr-un dezacord

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Florin Piersic vinelaughing

| ReddY25 a răspuns:

Cred ca va fi Van Damme