| Nobodyy a întrebat:

Care anime v-a placut cel mai mult? romantic, adica sa aiba si o poveste romantica. sau un top 3, cum vreti happy funda

Răspuns Câştigător
| AmyClau a răspuns:

Vampire Knight, Inuyasha, Bokura ga ita (asta e cel mai romantic anime vazut de mine! ), Ashiteruze baby, Lovely complex ( asta este preferatul meu ), Romeo si Juliet, Kilari, Mermaid Melody, Elfen lied ( acest anime e cutremurator! are de toate : comedie, romantic si lupta, dar e cam sangeros, dar povestea de dragoste este superba! ), Peach girl, True tears, Clannad, Love Hina, Perfect girl evolution, Angel tales, Suzuca, Paradise kiss... si cam atatea imi vin pe moment! Iti mai scriu daca imi mai amintesc! Vizionare placuta!
kiss :-) love struck

8 răspunsuri:
| AmyClau a răspuns:

Nr. 3 : Toradora
Nr. 2 : Zero no Tsukaima ( 3 seasons )
Nr. 1 : Nana
Mai stiu si multe altele... daca vrei sa ti le spun, anunta - ma!
kiss happywinking

| Nobodyy explică (pentru AmyClau):

Spune cat mai multe laughing :*

| AmyClau a răspuns (pentru Nobodyy):

De curiozitate... cu care ai vrea sa incepi?

| Nobodyy explică (pentru AmyClau):

Cred ca Bokura ga ita mersii :*

| AmyClau a răspuns (pentru Nobodyy):

Ok! npk!
vizionare placuta!
kiss

| Nobodyy explică (pentru AmyClau):

Hei. le-am vazut cam pe toate laughing imi mai poti spune? big grin

| AmyClau a răspuns (pentru Nobodyy):

Pai...nu stiu...Shugo Chara.
P.S.sickda- mi mess- ul tau ca mai caut si ti le dau!

| AlexXx1 a răspuns:

Naruto
Bleach
si death note