| delakpanlaa a întrebat:

Care e personajul vostru preferat din Naruto/Naruto Shippuden? tongue

7 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Naruto pentru ca este foarte bun la suflet, isi ajuta prietenii, ii sustine si vrea sa ii salveze de la lucrurile pe care le fac ei si nu sunt chiar potrivite, chiar daca acestia nu ii multumesc intotdeauna si il jignesc cateodata.

| Narcis2007 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult de naruto...

| ZuzaTA a răspuns:

Heylove struck Nu ca as fi fan Naruto laughing Dar imi place Ino si Sasukelaughing
Ma uitam mai de mult happy la desene de'astealaughing laughing laughing

| swagMeOutBitch a răspuns:

Itachi.orochimaru.gaara.madara.sasori.sasuke.naruto
madara cel mai mult:XX:Xlove strucklove struckX:X

| Chu a răspuns:

Gaara si Sakura.Gaaralove struck

| Krauser a răspuns:

Depinde...am mai multibig grineidara,Sasori,Sasuke,Madara,Minato, Sasuke, Kiminaro desigur si Naruto.

| Cristchentian a răspuns:

Naruto