| alina12em a întrebat:

Un serial bun de urmarit, ceva impresii?

11 răspunsuri:
| JiHyun a răspuns:

Mie mi-a placut 49 days, a fost un serial super dar trebuie sa-ti pregatesti batistuta la sfarsit:( Chiar daca nu a avut un final 100 la suta fericit, a fost un serial super.Il poti vedea aici:http://www.gdragos.eu/2011/09/49-de-zile-49-days-serial-video-gratis.html
E despre o fata care are un accident si intra in coma iar pentru a trai are nevoie de 3 lacrimi sincere de la persoane din afara familiei ei pe care trebuie sa le stranga in 49 de zile.Ea poate folosi corpul unei angajate part-time pe timpul zilei si se angajeaza la localul unui prieten.In timp descopera ca logodnicul ei o insala cu cea mai buna prietena si muuulte alte chestii.

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Pariu cu viata
The Vampire Diaries

| LarisaOana a răspuns:

GossipGirl

| Attack619 a răspuns:

The Big Bang Theory e cu tocilari si este foarte amuzant mie imi place foarte mult si sa stii ca il gasesti pe vplay happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da uite eu m-am uitat la astea:
Supernatural
Vampire Diares
The Secret Circle
True Blood
Two and a half man ( naspa ca l-a schimbat pe Charlie)
A ta pentru totdeauna
La un pas de fericire
Gilmore Girls
Mesaje de dincolo
Suburgatory
Groundet for life
Cibyll

| BellaKiოNana a răspuns:

City hunter e super super happy imi place foarte mult inca il privesc puppy dog eyes

| izabela1234 a răspuns:

Pariu cu viata!

| misuh a răspuns:

Mie mi-au plăcut:
-Awkward
-The Secret Circle
-The Vampire Diaries
-Teen Wolf!
♥♥♥♥♥♥♥♥

| tattooman a răspuns:

Eu zic sa-l vezi pe acesta Once Upon A Time In America, nu e lunga seria dar e bun vezi ca e pe filmepeteava

| AndyCola a răspuns:

Eu zic ca cel mai bun serial este Pariu cu Viata.

| damonelena23 a răspuns:

The vampire diaries