| lulugabi a întrebat:

Care este cel mai infricosator film care l-ati vazut? de ce va >sperie? acest film?

10 răspunsuri:
| ღvampireღ a răspuns:

Oglinzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie cel mai infricosator mi s-a parut The Ring si Shutter 2004. Dar au fost foarte misto, ti le recomand, daca vrei sa le vezi. happy

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Eu am vazut multe :the grudge (toata seria 1, 2, 3), the numan centipede 1, 2, casa de ceara, casa celor 13 fantome, halloween 1, 2, 3, 5, 6(nu am putut dormi de frica), the clinic, the caller etc sunt multe

| ParadiseCaroline a răspuns:

Trick 'r Treat sau Drag me to hell.

| ParadiseCaroline a răspuns:

Daca iti spun stric suspansul.

| TheRanger a răspuns:

Room 1408, e cat de cat scarry

| hackeru2 a răspuns:

Cel mai infricosator film pe care l-am vazut/mai bine zis seria de filme este JU-ON The Grudge, pai ca sa iti rasp ce ma sperie este fata si copilul o sa-ti dai seama daca te uiti de la The Grudge 1 varianta japoneza despre ce vorbesc

| lavender99 a răspuns:

Paranormal activity. poate nu este un film de ala cu monstri si singe, dar e bazat pe fapte reale... e vorba de duhuri

| lulugabi explică (pentru lavender99):

Mamaa eu ma uit numa la poza, de la filmele care mi le-ati dat. Doamnee feresteee imi e frica numa daca ma uit la poza.Nu pot sa ma uit.

| ExTazZy a răspuns:

Paranormal activity ti-l recomand cu cea mai mare placere...chiar de groaza....si vezi si The Grudge 2 alt film care te sperie rau happy bafta