| ELInspectore a întrebat:

Care este cel mai tare film horror pe care l-ati vazut?

15 răspunsuri:
| LaChatte a răspuns:

The descent, mama, orphan

| faramatania a răspuns:

Wrong Turn (seria)
Saw
The Grudge
Hostel
Insidious
Shutter
Martyrs
Masters Of Horror (serial, 2 sez)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trei mortii sar gardul, si al patrule-a il atinge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-as da eu un link cu chestii intr-adevar horror(lucruri reale, nu doar imaginatia unor scenaristi), dar mi-e teama c-or sa-mi stearga contul pentru continut groaznic laughing

| HaKa93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma facusi curios...trimite.mi un pm

| irina20 a răspuns:

Cel mai si cel mai One missed call-varianta japoneza
si Shutter-aceeas varianta, chiar recomand

| Salahadin73 a răspuns:

The fourth cand.

| Madalynutza28 a răspuns:

Pai au fost mai multe dar doar unul o sa iti spun se numeste: "Joaca-te cu mine" in care o fetita se comporta ciudat, iar noaptea se aud zgomote uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Al tau?(apropo l-am vazut pe pro cinema!)

| adrybubuok a răspuns:

Nu etse cel mai tare doar ca mie mi-a placut orphana

| Francyxx a răspuns:

Pai sunt mai multe...dar primul ar fi The ring si are 3 parti.
2. Colectionarul de ochi
3. 101 de papusi. Aceste sunt primele 3 cele mai horror filme vazute de mine.
In primul este vorba de o fata("fantoma") cu parul pe fata care zice ca vei muri in 7 zile...Si in fiecare parte iese de undeva big grin. Sper ca am fost de folos...Vizionare placuta big grin

| Laaurra a răspuns:

Constantine,Vineri 13, The rite, Mirrors...

| deniix3 a răspuns:

The grudge; orfana; the ring

| Loolixify a răspuns:

The grudge, Silent hill, Boogeyman, The host... cam atat imi amintesc sper sa iti placa happy

| mikutzadelyutza a răspuns:

The grudge, The Exorcism of Emily Rose si The Unborn.