| Freak_6887 a întrebat:

Care este cel mai tare film horror pe care l-ati vazut? prin horror ma refer la un film la care chiar sa te speriihee hee

22 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Păi am vazut odata un fil cu niste serpi mia plecut ultima parte dupa ce au fost omorati totii serpi decat unul a supravietuit era intr-un om sau cam asa ceva cand a deschis ochii al sfarsit a fost misto nu-i chaer de groaza dar ii tar.:d.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

The Exorcism Of Emily Rose :-s
The Ring
The Grudge
Mirrors
One Missed Call
The Legend Of Bloody Mary [ la asta mori de frica cryingcrying :-s ]
Si cam atat. big grin

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Seria Wrong Turn

| Elle a răspuns:

Mie nu imi plac filmele horror dar am vazut si eu 2 si m-am speriat groaznic laughing : The Messengers si Seed of Chucky

| Tiffany89 a răspuns:

Exorcistlove struck

Insanitarium...Asta e super horrorlaughing

| Roxss a răspuns:

I think is...Shutter.thinking
A da, si ma refer la varianta chinezeasca, originala.
Sunt mult mai scary decat cele americane!

| smooky a răspuns:

Mirrors (eu nici acum nu ma mai uit in oglinda :)) )

uite un trailer aici:http://www.youtube.com/watch?v=c7byl_mAaOE

| IrxnIroxyI a răspuns:

Salut!
The fourth cand
Paranormal Activity

M-au speriat tare! Daca esti amatoare de sperieturi... ti-l recomand!

| DrPedobear a răspuns:

La filme horror ma speriam cand eram mai mic. Apoi cu timpul am vazut atatea clisee incat m-am obisnuit cu ele si in ziua de azi majoritatea ma fac sa rad mai degraba decat sa ma sperie.

| Alexstrasza a răspuns:

The grudge 1... si acum o vad pe aia prin casa... crede-ma nu am dormit bine de atunci, pentru ca am si eu pod laughing
si... rec mi s-a parut interesant happy
vizionare placuta

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fundatura :X
Sau Final Destination, Halloween,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wrong turn 1 si 2happy preferatul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi plac filmele horror, dar am fost la ziua unei colege innebunite dupa filme de genul asta si am fost nevoita sa ma uit si eu.Cred ca se numea Masacrul din Texas sau ceva de genul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare e paranormal activity

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The blood mary

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

winking A nightmare on the elm street 2010 sa imi spui daca mai traiesti dupa ce ai vazut filmu ala ok? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The exorcism of emily rose! bai e bestial da e jmecher de vazut noaptea frate.winking. ma cautzi dupa ce il veziwinking

| haircut a răspuns:

Exorcistul (cele vechi)

| potaandrei a răspuns:

Dering 2 cel mai tare

| ionelpaveliuc a răspuns:

Sssaaalllut aaaaaaa am facut pe mine (la propriu) + treaba mare (la figurat) cand am vazut filmul: Scooby Doo - Abracadabra Doo (cel mai tare film) merita vazut. (Sugestie - scutece gasiti dupa colt la fiecare magazin)