| anonim_4396 a întrebat:

Care este desenul voastru preferat?

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Tom si Jerry.

4 răspunsuri:
| Arikirinmotoka a răspuns:

Mie imi plac toate animeurile(Naruto,Naruto shippuden, Bleach,Soul eater, Sword art online, Deaadman wonderland, Death note, Elfin lide, Dragon Ball, Inuyasha, Ao no exorcist, 11eyes, Fairy tail ETC...)

| malina1111 a răspuns:

Desenele mele preferate sunt aproape toate in afara de: ben ten 10, maimutica georgi (cartoon netorwk, minimax.) Daca te reverai la desene desenul meu preferat este un peisaj pe plaja cu 2 indragostiti! film/desen! Funda?

| IulioNagato a răspuns:

Naruto Shippuden, yuyu hakusho, si fileme anime uitate la :

How to train your dragon
Brave
Despicable Me
Ice Age 1, 2, 3, 4
Madagascar 3
Wall.e

| MyGuardianAngel a răspuns:

Eu nu am desene animate preferate. In schimb am pasiunea de a viziona anime si citi manga. Sunt cu mult mai interesante, frumoase, originale, palpitante, emotionale, etc. decat oricare alt serial din lumea asta! Daca doresti sa faci cunostinta cu cateva dintre ele, iti recomand site-ul Anime News Network, nu poti vedea acolo online, dar poti gasi pe internet dupa numele serialului: http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/ poftim! :)