| saku970 a întrebat:

Care este personajul/personajele voastru/voastre preferat/e din Bleach?

Răspuns Câştigător
| RoxYuuKikyo a răspuns:

Personajele mele preferate sunt: Grimmjow, Ulqiorra, Byakuya, Orihime si Ichigo. (le-am spus in ordinea in care imi plac) Care sunt preferatele tale personaje din Bleach?

8 răspunsuri:
| saku970 explică:

Personajele mele preferate sunt Grimmjow, Ulquiora, Byakuya si atat. big grin

| Bezea a răspuns:

1.Kenpachi
2. Urahara
3.Mayuri
4. Yachiru
5. Yoruichi

Cam astia sunt cei din top5.

| AnyaLyzzy a răspuns:

Sa vedem:Hytusugaia,Hinamori, Rukia, Orihme si Aizen desi este rau.

| ankybc a răspuns:

Rukia.

Răspuns utilizator avertizat
| mira2399 a răspuns:

Ulquoira

| stefan111 a răspuns:

1.Hitsugaya
2. Byakuya
3. Soifon
4. Ichigo
5. Urahara
6.Ishida
7.Zaraki
8.Rukia
9.tipul vulpe,(am uitat cum il cheama)
10.Genju si Hantarou

| saku970 explică (pentru stefan111):

Mda.si eu am uitat cum il chema.nu a mai aparut de mult in Bleach...laughing