| LoVeIsMyAir a întrebat:

Care este filmul vostru favorit? Dau funda filmului care o sa-mi placa.

Răspuns Câştigător
| αntoniα a răspuns:

Am multe filme favorite, dar voi incerca sa ti le spun pe cele care mi-au placut cel mai mult, cum ar fi:
The Twilight Saga
Ramona and Beeazus
Remember me
Case 39
The Last Song
Hotel for Dogs

Toate sunt filme super faine si sper ca vei vedea cateva dintre ele.
Te pup dulce ca o savarina:*:*:*:*Muahhh:*:*:*

Pa!

| shawol a răspuns (pentru αntoniα):

"Te pup dulce ca o savarina:*:*:*:*Muahh:*:*:*". cat te ai mai lingusit...de ce nu ai zis ca vrei funda direct? omg...rolling eyes

| αntoniα a răspuns (pentru shawol):

Pentru ca asa am dorit!
Nu imi zici tu ce sa scriu!
Scriu ce vreau eu si cum vreau eu si punct.Nu mai continui cu asta caci nu vreau certe.
Te pup dulsheeeeee ca o savarina!
Mai lasa-ma!

| shawol a răspuns (pentru αntoniα):

Ok gata linisteste te! ce te apuca? mie doar mi s a facut greata cand am vazut comentariul tau si mi am spus parerea! ce te ambalezi asa? ia o usor! respira si taci!

28 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Toata seria de filme"Twilight".

| ioanaian a răspuns (pentru mariacris98):

Preferatele mele + Harry Potter + Strania poveste a lui Benjamin Button + toate Home Alone+ toate American Pie + Grey's Anatomy:X:X

| ioanaian a răspuns (pentru mariacris98):

Le iubesc:X:X

| Konata a răspuns:

Buna, eu am 3 filme favorite: Strania poveste a lui Benjamin Button; Jhonny Q, Forest Gumb. Funda?(PS:iti recomand sa le vezi, sunt educative, frumoase si interesantelove struck)Un an nou plin de belsug!

| MyMindRules a răspuns:

The Hot Chick.

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna
Eu am mai multe filme preferate, sper sa-ti placa love struck:
Home Alone(Singur acasa)
In time( In Timp)
De anul nou( e suuper love struck)

| Deleb a răspuns:

Mie imi place True Blood si ti-l recomand. (18+) Merita urmarit, are 4 sezoane iar al 5-lea vara asta. (2012) O zi buna!

| MCRgurl a răspuns:

Am 3 filme preferate:interviu cu un vampir, benjamin button, soacra me este o scorpie.probabil le-ai vazut dar astea le prefer eu.a da, era sa uit de jumper.an nou fericitt!

| riddhima a răspuns:

Scary movie 2

| davidtm a răspuns:

Filmul:Intre Focuri

| Rockart a răspuns:

Am mai multe:
Jane Eyre, Ioana D'arc, Anna Karenina, The univited, Doi cuscrii de coşmar, Yes man.etc.

| DanceLolipop a răspuns:

Mie imi plac multe filme.
Cele mai multe sunt in gen Harry Potter, Twilight, The Vampire Diares, Supernatural, The Secret Circle... cu vrajitori, vampiri, varcolaciwinking

| lexisparkle a răspuns:

Remember me si the last song! dar daca vrei un serial cele mai bune pe care le-am vazut sunt: the vampires diaries, life unexpected si pretty little liars!

| Lulu96 a răspuns:

Depinde ce gen. Trust este foarte bun [ drama ]. Comedie: Just like heaven.

| Purgatoriu a răspuns:

Viata pentru sora mea
Shutter Island
Orphan
In time
Im a legend
Stiu ca am dat mai mult de unul dar nu m-am putut abtine. Si te mai poti uita la Eu cand vreau sa fluier, fluier

| MaRdAr3 a răspuns:

Twilight braking down si august rush

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight new moon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai na, am mai multe, dar nu pot spune ca sunt favorite, pur si simplu imi plac:
1)pantera roz
2)tragei-o frantuzoaicei
3) Jhonny english
4) flypaper
5)midnight in paris
imi plac si alea cu detectivi happy
6)sherlock holmes (toate scenele care le-a avut)
7) poirot
Mai am multe, dar acum nu prea imi vin in minte.

| ihavenoidealel a răspuns:

Craciunul negru

| TheBestAndreea98 a răspuns:

Filmul meu preferat este Home Alone incearca-l e super! Succes la vizionare!

| Magellanaa a răspuns:

Hmmm...de comedie : soacra mea este o scorpie, Strania poveste a lui benjamin button < SF vampiri incearca : Interviu cu un vampir sau Queen of the damned. sunt mama filmelor cu vampiri. Funda? Sper ca te-am ajutat happy

| gabriela42 a răspuns:

Filmul meu favorit e:Titanic e romantic dramatic si trist*_*

| IE a răspuns:

Ooooo am Ghost Rider2. un cuplu mortal. stiu cea-i facut vara trecuta. epical. buffy spaima vampirilor etc multe.

| IE a răspuns:

Good of war. dirty dacyng

| raluca39 a răspuns:

Pai mie imi plac foarte mult toate filmele Harry Potter.Alte filme preferate:Monte Carlo,Raise you voice,Perfect Man,American Pie(toate numerele), A cindrella story, Another cindrella story. funda?