| KillMePlease a întrebat:

Care este filmul vostru preferat?
De ce?

68 răspunsuri:
| PaullaLOVE a răspuns:

Drag me to hill.ador filmele de groaza

| zambareata03 a răspuns:

Divergent
prin ca este palpitant, de aventura.

| KillMePlease explică (pentru zambareata03):

Si al meu.
L-am vazut de vreo...10 ori si tot imi place si parca de fiecare data observ ceva nou sau vad lucurile mai diferit decat prima data.

| Krixxus a răspuns:

Greu sa aleg doar unul... dar daca ar fi aleg The Guest, apoi horror logic big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama. Ca-i atât de horror si trist de te pui pe plans.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Instrumente Mortale: Orasul Oaselor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The pianist cred thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Te-ai uitat aseară la Divergentii?

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Da, chiar daca l-am mai vazut de nu stiu cate ori.
Ti-a placut? Mie-mi place foarte mult

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

"The fault in our stars". Mi-a plăcut mult si chiar m-a făcut sa plâng. A transmis niste sentimente.

| MySelf94 a răspuns:

Cam greu de ales, mai bine preferate decat preferat. Pai :
-8 Mile, Ong Bak 2 si 3 (pentru ca sunt motivationale);
-Divergent, The Host, Upside Down (pentru ca te fac sa vezi unele lucruri in alt mod);
-Twilight(toate), Eragon, Harry Potter(toate) (pentru ca imi place mult genul Fantasy);
-Jumper (pentru ca m-a fascinat ideea).

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Atunci mă voi uita neapărat! Sper că nu e ceva prea siropos...

| KillMePlease explică (pentru T0T):

Speranta moare ultima

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru T0T):

Este foarte siropos. Si trist...

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nașpa...Adică zic și eu așa, nici prea siropos nu merge. Mă voi uita mai mult pentru că este filmul tău preferat...big grin Poate cine știe.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru T0T):

Bine, dar nu trebuie da te uiți doar pentru ca îmi place mie daca tie crezi ca nu o sa îți placa. Mai pe scurt, e despre o fata care avea cancer si a cunoscut un băiat care avusese si el cancer si avea un picior amputat, iar ei s-au îndrăgostit. Pana la urma el a murit.

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nuuuuu! Ai stricat farmecul! De ce ai spus? crying

| GhostRider02 a răspuns:

Fast and furios 7 de ce? Nu de poate explica in cuvinte e puri si simplu super.

| KillMePlease explică (pentru T0T):

Bine, amorezatilor, va inteleg.
Da' nu-mi faceti si mie intrebarea populara ca cea a fetitei laughing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru T0T):

Am crezut ca vrei sa știi...
Te-am scutit de 2 ore in care te-ai fi plictisitwinking

| T0T a răspuns:

Filmul meu preferat îi probabil ăsta

https://www.youtube.com/watch?v=83PpryYHHeY

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nuuu! Tot mă uit...Nu mai face asta data viitoare. Chiar nu îmi place să mi se spună la un film sau ceva ce se va întâmpla. Spoilers Alert!

| KillMePlease explică (pentru T0T):

Al meu probabil ii: Divergent/Insurgent/,, Detergent'' laughing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru T0T):

Mi-au plăcut si "Divergent" si "Insurgent". Vreau sa vad " Boyhood" si cred ca o sa îmi placa.
Mi-am făcut o lista cu filme pe care vreau sa le vad si una cu cărți pe care vreau sa le citesc.

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

laughing Mă voi uita și la ăsta.

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Mă gândesc cum ar fi să ne uităm la un film împreună...Nu știu ce ar fi mai bun, unul siropos sau unul horror, căci la ăla horror mi-ai sări în brațe laughing

| KillMePlease explică (pentru T0T):

Te rog din tot sufletul sa te uiti la Divergent, e superb.
Si la: Instrumente Mortale: Orasul Oaselor.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru T0T):

Ai citit "Urzeala tronurilor" sau măcar te uiți la serial? Pentru ca eu stiu cine o sa moara...

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

Mă voi uita promit. Că tot acum am timp de numai pot! Cu teste, teze, competente, atestat, bac, admitere...

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Mă uit. Dar nu zice! Mă superi! Și ăla nu e serial pentru copii...E 18+.