| bogdangfw a întrebat:

Care este ultimul episod din naruto shippuden sau care e ultimu din serie sic and o sa se faca urmatorul
eua m gasit doar pana la 211 atata sunt momentan sau mais e fac?

Răspuns Câştigător
| annahandball a răspuns:

Da...se mai fac! Un ep nou apare in fiecare joi pe www.anime.kage.ro.
Daca vrei sa vazi mai repeda ce sa intampla in anime poti sa citesti Naruto Manga de pe www.anime.kage.ro la sectiunea maga. Manga-urile sunt bezi desenate alb negru japoneze care se citesc de la dreapta la stanga si dupa care se fac anime-urile. Manga-ul cu naruto este ffinfat de anime! Gaseste ep la care a rams si citeste! Lectura placuta!

6 răspunsuri:
| TeamRo a răspuns:

211,uite-l aici in ro ...se mai fac cel putin inca vreo 200 http://anime-ro-sub.net/naruto-shippuuden-episodul-211-ro-sub/

| Valentin333 a răspuns:

O sa mai apara episoade urmatorul episod va aparea pe 17 sau 19 mai

| laress a răspuns:

Sall omeni buni si eu caut ultimul episod dar nu l-am gasit inca vad ca am gasit oline doar 270 in limba romana si 269 pe saitul http://www.deseneanime.ro este tare saitul asta care stie un sait doar cu animeuri manga va rog sa-mi spuneti in limba romana si care gaseste informati noi despre naruto va rog sa-mi spuneti. eu mai am de vizionat doar 10 episoade si l-am terminat mersi mai vb si eu sunt un mare fan manga mai ales naruto are o poveste foarte interesanta si cred ca are viata la tuturor care la vizionat. dar cel mai interesant este ca are coloana sonora foarte buna si can trebuie nu stiu daca vam ajutat cu raspunsul meu dar eu unu doar pnana la 270 sigur l-am gasit in limba romana ma refer la Naruto Shippuden mersi mult si succes.

| Leo150201 a răspuns:

Anul acesta se va termina Naruto din pacate

| MicheleMorgan a răspuns:

Pai, in primul rand eu stiu ca sunt 277 de episoade in total si ca apar episoade joia! Stii, eu am vazut pana la 211 si mor de nerabdare sa le vad pe urmatoarele! UN SFAT:Cine nu s-a uitat inca la Vampire Knight s-o faca, pe lista pea e locul 2, desigur dupa Naruto si e genial!

| Cristy_Blestem_1993 a răspuns:

Sall eu am vazut toate episoadele sunt la episodul 329
nu am pierdut nimic din naruto sunt cele mai tari desene pe care le-am vazut