| knoxfcsb a întrebat:

Care stiti un film horror? Da vreau horror nu scarbos cu sange sau mai stiu eu ce adia sa contina si asta da vreau sa ma sperie frate sa-mi faca pielea de gaina nu sa-mi provoace scarba si nu stiu vreau ceva gen the grudge sau gen forget me not sau ultimu apel nu stiu vreau ceva de genu sa fie horror astept raspunsuri va rog

1 răspuns:
| ZigZagMTFK a răspuns:

Te poti uita pe Voyo si fara sa dai bani la Supranatural are 7 sezoane si inca mai continua! Bafta! Fundita? big grin