| knoxfcsb a întrebat:

Care stiti un film horror? Da vreau horror nu scarbos cu sange sau mai stiu eu ce adia sa contina si asta da vreau sa ma sperie frate sa-mi faca pielea de gaina nu sa-mi provoace scarba si nu stiu vreau ceva gen the grudge sau gen forget me not sau ultimu apel nu stiu vreau ceva de genu sa fie horror astept raspunsuri va rog mult seriozitate

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The messenger

| MyChemicalRomance a răspuns:

Cele mai tari filme asa sunt :The Ring 1, 2. The Grudge 1, 2, 3 Final Destination 1, 2, 3, 4, 5 (e ceva ce te lasa masca laughing ) The Unborn, The Woman in Black, Tamara, Jennifer's Body. Atat imi vine pe moment laughing) Sper sa iti placa happy

| knoxfcsb explică (pentru MyChemicalRomance):

Sa vedemthinking unele le stiam dexemplu the grudge mi se pare mai smecher decat toate mai ales decat the ring care mai mult ma amuzatrolling on the floor)

| MyChemicalRomance a răspuns (pentru knoxfcsb):

Mie mi-a plcut smugsmug Si The Ring destul de mult big grin

| theLOVEsc a răspuns:

Incearca Wrong Turn 1, 2, si 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici nu ma lasa sa-ti dau, iti scriu pe mesaj privat.

| wyzy a răspuns:

Ce ziici de >>> grave encounters...asiara l-am vazut,,, sper sa iti placa tongue

| takukiziku a răspuns:

Incearca : drag me to hell, iti garantezi ca o sa te sperii macar putin, eu m-am speriat oleacalaughing

| killeru a răspuns:

Insidious 1si 2

| andrei41 a răspuns:

Ruinele..Asta imi place mie acum nu stiu... uitate la el e misto big grin... Funda?