| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune filme de anul nou? Nu vreau doar filme americane!

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Cele mai bune filme de anul nou în sensul de acțiune petrecută de revelion? Sau cele mai bune filme in general pe care să le vezi atunci? Pentru că la a doua întrebare răspunsul este cele care îți plac cel mai mult, seriale preferate, ori ceva ce așteptai de ceva timp și crezi că ți-ar plăcea.Depinde de ce gen îți place cel mai mult.

| anonim_4396 explică (pentru J0B0MAT):

Actiunea sa se petreaca de Reveliom

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer nu îmi vine niciunul bun în minte. Am văzut câteva cu unele evenimente și de Revelion, dar cred că niciunul nu a fost suficient de bun încât să mi-l amintesc.