| Sylvye a întrebat:

Care sunt filmele in care personajul principal moare (se sinucide) la sfarsit?

10 răspunsuri:
| KatherineVonDrachenberg a răspuns:

Suicide Room

| faramatania a răspuns:

On The Inside
Philadelphia
Now Is Good
The Great Gatsby (2013)
Anna Karenina (2012)
Fedora (1978)

| Andeuta a răspuns:

De obicei astfel de filme cu un final tragic se numesc drama. Uite cateva:
V de la Vendetta
Atonement
Never let me go

| d3men7zel a răspuns:

"Condamnat la viaţă", Rebecca (1940),The Hours! Vizionare placuta funda?happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru d3men7zel):

În filmul " Rebecca " nu moare personajul principal.

| Sănduțța a răspuns:

In serialul `Aurora` principala nu se sinucide, dar moare pentru fiica sa sad Am plans cand am vazut, este superb serialul! Ti-l recomand! Este cu subtitrare pe net! happy

| Smile4free a răspuns:

Stiu un film care are 2 parti si in a doua moare (nu se sinucide)...e bun? Ti-l pot spune?

| Smile4free a răspuns:

Ok Arn cavalerul templier

Întrebări recente