| Madutzza98 a întrebat:

Care v-ati uitat azi pe Disney Channel. mi-a zis o fata ca a vazut un film fain cu vampiri si spirite si... stiti cumva cum se numeste sau unde il pot gasi?

Răspuns Câştigător
| Zizi5009 a răspuns:

Z'Girl vs. Monsterz' se numeste! rolling on the floor Nu e "Wolfblood"

5 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Poate e Wolfblood sau Bona mea e un vampir

| Codrut_Alexandru_1999 a răspuns:

Edste un serial numit Wolfblood, sau poate sa fie " bona mea e un vampir" oricm altceva nu poate sa fie
succes happy

| VeryV a răspuns:

Se numeşte "Wolfblood" şi este serial nu film. Caută-l pe net şi uită-te la toate episoadele începand cu primul. Eu îl urmăresc....este foarte frumos. Dacă doreşti îţi pot sa link-ul unde îl poţi vedea.