| anonim_4396 a întrebat:

Cate sezoane de TVD exista? s-a terminat serialul? cand se va termina?

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Salut.

Ruleaza pe TV (american) sezonul 5 si au ajuns la episodul 5. O sa apara si sezonul 6 si nu se stie cate sezoane o sa fie, in functie de audientele din SUA o sa se prelungeasca.

| Andreea_Mihaella_1998 a răspuns:

Al 4lea sezon ruleaza. se spune ca se va termina pe la sezonul 5 sau 6...

| CoolAlice a răspuns:

Acum se filmeaza sezonul 5 si filmarile la el or sa dureze pana in 2014.
Aici ai informatiile complete: http://www.imdb.com/title/tt1405406/episodes?season=5&ref_=tt_eps_sn_5
In Romania, nu stiu cand si cum se difuzeaza, dar sigur poti vedea online online toate episoadele deja filmate. Spr sa te ajute aceasta informatie;)