| Purgatoriu a întrebat:

Caut un film care a fost dat in premiera pe HBO prin septembrie(sau octombrie...).
Era vorba despre un baiat sinucigas care se ducea la inmormantarile unor necunoscuti iar o fata il remarca si se tine intr-un fel dupa el.
Intr-o zi, la o inmormantare la care erau amandoi prezenti un tip se ia de baiat iar fata il scoate din bucluc. In fine, si cam asa ajung ei sa se "imprieteneasca"
Fata avea cancer si mai avea doar cateva luni de trait.
In orice caz, povestea lor de iubire era ciudata, stiti voi, ca intre sinucigasi si imi amintesc o faza cand se intinsera cei doi pe asfalt si isi trasasera conturul fiecaruia, ca atunci cand este o crima si se traseaza conturul victimelor si alte chestii...

Mi-a placut mult si as vrea sa-l vad tot. Imi puteti spune cum se numeste? Si daca mai stiti si alte filme de genu imi puteti spunebig grin

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Restless se numeste.
Ma bucur ca oamenii mai vizioneaza si filme de genul...

| Purgatoriu explică (pentru Holocaust):

Merci...blushing apreciez...

1 răspuns: