| TrooololololololoJR a întrebat:

Caut un film, cred ca e documentar, a fost acum vreo 2 ani pe pro tv despre US Marines in Afghanistan si ce imi mai amintesc asa vag erau niste copchii d'aia prin afghanistan cu mingea si se jucau cu soldatii, in alta scena i-au pacalit niste talibani d'aia de p'acolo si un soldat a fost ranit de la o bomba cu masina, iar in alta scena care era spre final parca, dezamorsa unu o bomba, si ceilalti soldati il pazeau cu sniperu, dau funda, hai pa.

Răspuns Câştigător
| darko13 a răspuns:

Nu e documentar.E filmul care a luat oscar in fata avatarului.The hurt locker.Asa cred.