| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce actori care joaca roluri de personaje mai stiti in afara de Steve Buscemi, Claude Rains, Margo Martindale, Gloria Grahame, Fred Ward, Catherine O'Hara, John Cazale sau Willem Dafoe. Vreau liste dupa site-uri cum ar fi in general IMDB.

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Asta e meseria actorului, să joace roluri. Știu destul de mulți actori, încât mi-ar trebui foarte mult timp ca să îi enumăr pe toți.

| adryang78 a răspuns:

În principiu, toți actorii joacă roluri de personaje, nu? happy
Ce te interesează, mai exact? Ce genuri etc?