| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce parere aveti despre actori din perioada de glorie a filmelor de actiune (Harrison Ford, Sho Kosugi, Micheal Dudikoff, Stallone, Chuck Norris, Fred Ward, Kurt Russell, Lorenzo Lamas). Se mai vor naste actori ca ei in generatia actuala?

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Dupa ei au aparut Jason Statham, Scott Adkins, Chris Hemsworth, Paul Walker, Vin Diesel sau The Rock.
Intotdeauna apar nume noi, nimeni nu-i de neinlocuit.

| wildthing a răspuns:

Si uite ca ti-am mai gasit cativa: Tony Jaa, Chris Evans, Daniel Craig, Matt Damon, Keanu Reeves, Gerard Butler, Jason Momoa, Henry Cavill sau Donnie Yen.

| CuStimaSiRespect a răspuns (pentru wildthing):

L-ai ratat pe John Cena.
Because "you can't see him" laughing