| Iriiiii a întrebat:

Ce alegeti dintre The vampire diaries, Gossip Girl si Pretty Little Liars? Vreau sa incep sa vizionez unul, dar nu stiu pe care.

19 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Eu le urmaresc pe toate 3, iar fiecare are alta poveste, nu prea pot sa le compar, dar ca sa zic asa TVD.

| pwp a răspuns:

Cu siguranta The Vampire Diarieshappy
Are de toate... drama, dragoste, comedie, actiune, aventura, elemente SF, baieti frumosi, actori incredibili.
Asta e pe primul loc la mine happy

Gossip Girl e al 2-lea cel mai bun serial happy Intrigi, drama, New York, baieti frumosi again, mai ales irezistibilul CHUCK BASS love struck

Despre Micutele mincinoase n-am ce sa-ti spun, pentru ca nu-l vizionez, dar iti recomand Jurnalele Vampirilor si Gossip Girl happy

Sper ca te-am ajutat happy

| StarDust a răspuns:

Clar Vampire diaries ai de toate in el

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Mie-mi place mai mult pretty little liars.

| Niiiicu a răspuns:

The vampire diaries

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate sunt frumoase.Eu aleg Pretty Little Liars :X

| thecakeisalie a răspuns:

The vampire diaries. Nu este asa de retardat ca celelalte. Enjoy!

| otypa a răspuns:

Primul este fain
cum pot sa recuperez o parola uitata
?

| AVRILavigne1000 a răspuns:

Pe toate

| Nicole_8267 a răspuns:

Gossip girl si vampire diares (careva din ele))

| andreea16a a răspuns:

Pretty Little Liars love struck.

| MyNameIsCicoare a răspuns:

"da biutiful sex ciuz vampaiare daiariz af cors"Stiti cat am stat sa cuget la asta?laughing(ce scrie acolo e in engleza si e scris exact cum se audebig grin)

| TattoosPiercingsPlugs14 a răspuns:

Eu urmaresc The Vampire Diaries si Pretty Little Liars... si asa alege Pretty Little Liars am chiar si cartile :X:X... sper ca te-am ajutat

| Xchr a răspuns:

The vampire diaries

| Tat_Bianca_1998 a răspuns:

The vampire diaries

| geaa96 a răspuns:

The vampire diaries mi a placut cel mai mult.

| cami0405 a răspuns:

Iti sugerez The vampire diaries.Pe parcurs o sa indragesti personajele.(mai ales pe Damon Salvatore)

| linkieee a răspuns:

Ma uit la pretty little liars..si pot spune ca imi place chiar foarte mult..eu iti sugerez sa te uiti la el. e prea tare

| gaby_9748 a răspuns:

Gossip Girl(il urmaresc si e chiar dragut)happy