| deliamy a întrebat:

Ce credeti despre serialul THE VAMPIRES DIARIES si ce va place cel mai mult la el?

8 răspunsuri:
| Aysa19 a răspuns:

Deci ador intrebarealaughing...Ador serialul,este un serial cu gust fantezie, romantism, simbolism toate in unul! E chiar ceva foarte frumos...Imi place foarte mult povestea de dragoste,este iluitoare, imi place tot personajele, felul in care sunt! Nu e nimic de ignorat la acest serial!

| Aysa19 a răspuns:

Deci ador intrebarealaughing. Ador serialul,este un serial cu gust fantezie, romantism, simbolism toate in unul! E chiar ceva foarte frumos...Imi place foarte mult povestea de dragoste,este iluitoare, imi place tot personajele, felul in care sunt! Nu e nimic de ignorat la acest serial!

Răspuns utilizator avertizat
| DenysaDulcika a răspuns:

Mie imi place chiar foarte mult, chiar e interesant cum un vampir poate iubii pe cineva la fel cum a iubit acum 100 si ceva de ani happy e chiar super tare :X

| xsideandrea1 a răspuns:

The vampire diaries este serialul meu preferat cel mai mult imi place de damon. cred ca elena si el ar face un cuplu de senzatie in serial.

| BAIATUL110 a răspuns:

Imi place mult serialul :X, pentru ca e diferit de Twilight desi toata lumea spune ca e tot una:-J oricum...cel mai mult imi plac personajele ...toate sunt foarte frumoase si joaca foarte bine!; in special Damon :X si imi place de Nina cum o joaca pe Katherine :X!

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

Doamne e cel mai misto!
Mie nu mi-a placut cand Elena l-a parasit pe Stefan. crying mi-a placut cand a aparut personajul nou Lexy laughing a fost tare misto.

Sii. personajul meu preferat e Damon :X il adoor.Chiar daca e personajul rau.

| anonim131 a răspuns:

E un serial foarte bun! Povestea este incredibila, mai ales faptul ca un vampir(Damon in special) a iubit un alt vampir si a facut tot cea putut sa il aduca inapoi la viata timp de 145 de ani.este ceva incredibil,si demonstreaza cat de puternic si pasional poate el sa iubesca, de asta este personajul meu preferat. Spre deosebire De stefan care este plictisitor, si fara farmec. Elena ar trebui sa fie cu Damon dupa parerea mea pentru ca el demonstreaza in fiecare episod cat tine la ea si cand de mult o merita.Adica merita sa il iubeasca si pe el cineva dupa ce 145 de ani a suferit dupa o iubire''falsa''.Nu credeti? Damon e cel mai tare!