| xGabriella a întrebat:

Ce credeti despre serialul The Vampires Diaries?
Mie imi place foarte mult.
Funda!

Răspuns Câştigător

E un serial foaaaarte bun care stie sa imbine momentele horror cu cele dramatice pe o tema grozava. Funda?

8 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Si mie. e o poveste care te cuprinde si care contine si scene horror, si romantism dar si actiune. si imi place mult de Elena happy.
te pup, pa pa :*

| AleD a răspuns:

Si mie imi placelove struck

| Marghioalaa a răspuns:

Si eu il urmareschappy

| TVD13 a răspuns:

Ramaneti voi cu elena eu raman cu Damon:X si cu Stefan dar mai mult cu Damon:X:X:X:X:X:X

| Laura1402 a răspuns:

I love itlove struck ai citit cartile? mi se par mult mai faine decat serialul, sant foarte diferite

| greeneyesforever25 a răspuns:

E un serial frumos.

| Elly1 a răspuns:

Si eu il ador :-x

| DeeaLovee a răspuns:

Si mie imi place foarte mult! E unul din cele mai frumoase seriale!