| AleDia a întrebat:

Ce filme/documentare asemanatoare cu documentarul Secretul (Legea atractiei) stiti?

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

You can heal your life
(Louse Hay)

Iti recomand insa cartile Secretul,Magia, Puterea, Secretul-invataturi zilnice, Secretul, puterea recunostintei.

De ce ti le recomand? Fiindca in carti sunt mult mai multe amanunte importante si informatii de pret decat in documentare.Documentarele s-au facut pe scurt.
au scrie pe youtube Legea atractiei si o sa gasesti mai multe.
O zi buna

| Lola05 a răspuns:

Neapărat filme sau îți putem recomanda și cărți? Întreb pentru că am citit recent Atitudinea este totul de Jeff Keller. O poți descărca online în engleză, e o carte faină happy Numai că nu îți pot trimite linkul că nu știu cum (când apăs pe el îmi descarcă direct cartea și nu îl pot copia)
Caută tu Attitude is everything - pdf