| mgtow a întrebat:

Vreau sa vad alte documentare relationate cu The secret - (secretul) sau legea atractiei. Daca stiti dati-mi linkuri iar cel care imi da cele mai multe linkuri are funda.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Singurul care imi vine acum in minte e the shift 2009 ...il ai aici :
http://documentare.digitalarena.ro/wayne-dyer-schimbarea-2009/

| mgtow explică (pentru Apache):

Nu stii cumva altul in care spune cum se fabrica spuma de ras sau after shave-urile/parfumuri?

| Apache a răspuns (pentru mgtow):

...sincer,nu
Poate doar la how its made...pe discovery

| mgtow explică (pentru Apache):

Am cautat dar am vazut doar cum se face sapunul ca de rest nu au facut documentar.