| Pozitivciik a întrebat:

Ce filme imi recomandati aparute nou adica 2011 2012 asemanator cu arrow, ted ceva actiune sau comedie insa sa fie de nota 10+.
Ms!

4 răspunsuri:
| GGUESS a răspuns:

A aparut filmul " Singur Acasa 5 " dar nu mea placut deloc!

| Pozitivciik explică (pentru GGUESS):

L-am privit si eu si tot nu mia prea placut

| AdyYingYang a răspuns:

Stolen,Silent Hill: Revelation 3D, Alex Cross, End of Watch, Sin City 3, The Dark Knight Rises, The Expendables 2, The Amazing Spider-Man,Resident Evil: Retribution,Total Recall, The Avengers, That's My Boy, Men in Black 3, The Three Stooges, Iron Sky. poti incepe cu care vreilaughing. FUNDA

| WeslyEric2013 a răspuns:

Dupa nume iti pot spune multe dar sfatul meu este sa citesti recenziile pe top filme 2012 si vezi in ce categorie de filme te incadrezi