| barosanu69 a întrebat:

Ce filme stiti cu tineri care pleaca la munte la cabana si acolo se distreaza, bea, fac sex, au anumite aventuri etc?

Răspuns Câştigător
| Romanul86 a răspuns:

Dead Snow (2009), Død Snø (Norwegian Dead Snow)
EuroTrip (2004)

| barosanu69 explică (pentru Romanul86):

Pe primul l-am vazut, ultimul mi se pare naspa. mersi oricum

| Romanul86 a răspuns (pentru barosanu69):

În EuroTrip (2004) se arată părerea americanilor despre europeni, are faze faine cu huliganii englezi sau când ajung în cehia.

Mai e The Descent (2005) - The Movie Trailer acesta e de groază, cam.
Wilderness (2006)-Watch Wilderness 2006 Online HD - Video Dailymotion acesta e fain e film englezesc.
We from the future trailer (Мы из Будущего) adică Noi, cei din viitor / My iz buduschego (2008) - Video Dailymotion sunt vreo trei filme sau două
Hostel 2 si acestea sunt vreo 3 filme parcă eu numai 2 am văzut.

4 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Se distreaza, bea, se fu7 rolling on the floor))))))))))))